عمومی

بوش ساخت کجاست؟ (تاریخچه برند بوش)

برای همه ما مهم است که بدانیم محصولی که قرار است خریداری کنیم از چه برندی است و آن برند متعلق به کدام کشور است . یکی از برند هایی که در زمینه لوازم خانگی برقی فعالیت می کند و بسیار هم برای همه شناخته شده و معتبر می باشد برند بوش است . بوش با سال ها فعالیت در زمینه تولید لوازم برقی خانگی توانسته اعتبار خوبی در این زمینه کسب کند به طوری که کمتر کسی است که امروزه این برند را نشناسد . معمولا در هنگام خرید لوازم برقی هم اگر مقصودمان برند های خارجی باشد قطعا اولین انتخابمان برند بوش است . اما آیا میدانید که برند بوش ساخت کجاست ؟

برای خیلی از افراد مهم است که برندی که خریداری میکند مبدا آن به کدام کشور باز میگردد . به همین جهت در راستای اطلاع رسانی به شما عزیزان امروز میخواهیم به این پرسش پر تکرار که بوش ساخت کجاست پاسخ دهیم .

لوازم خانگی بوش ساخت کجاست ؟

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده بود که محصولات بوش ساخت کجاست پیشنهاد میکنیم حتما این قسمت را بخوانید . برند بوش در ابتدا از کشور آلمان و در شهر اشتوتگارت فعالیت خود را آغاز کرد . پس از آن به دلیل فعالیت گسترده و برای آن که خدمات رسانی بهتری به مشتریان شود در کشور های دیگر نیز محصولات به سفارش بوش تولید و پخش می شوند . البته کارخانه های اصلی بوش تنها در کشور ها آلمان ، ترکیه ، چین ، مالزی و مجارستان قرار دارند و بقیه به اصطلاح تحت لیسانس بوش هستند .

برند بوش ساخت کجاست ؟

رابرت بوش که موسس کمپانی لوازم خانگی بوش است در ایام جوانی و زمانی که فقط 25 سال سن داشت کارگاه تولیدی خود را در اشتوتگارت آلمان راه اندازی کرد . در واقع آن کارگاه کوچک محل تولد کمپانی های بزرگ بوش است . اولین کارخانه بوش در سال 1901 در همان شهر ساخته شد و درست 10 سال بعد در سال 1910 نیز کارخانه فوئرباخ در نزدیکی اشتوتگارت راه اندازی شد . در آن زمان بوش به یک کمپانی تقریبا بزرگ با 2 شعبه در این کشور تبدیل شده بود . و در سال 1917 بود که استارت صادرات محصولات بوش به سایر کشور ها نیز زده شد .

امروزه کمپانی بوش یکی از 3 برند برتر جهان در تولید لوازم خانگی به شمار می آید . در سال 2012 بوش نزدیک به 34000 کارمند در سر تا سر جهان داشت که تا امروز تقریبا به این تعداد حدود 15 هزار نفر دیگر نیز اضافه شده است .

کمپانی بوش یخچال و فریزر های ساید بای ساد خود را در کشور کره تولید و منتاژ می کند و ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی های آن در کمپانی بوش که در ترکیه است ساخته میشوند . این که کسی بپرسد لوازم خانگی بوش ساخت کجاست در پاسخ به سوالاش تقریبا باید 10 کشور را نام ببریم .

تفاوت محصولات بوش آلمان با بوش ترکیه

یقینا همه شنیده اید محصولات بوش ساخت ترکیه یا محصولات بوش ساخت آلمان. اما به راستی لوازم خانگی بوش ساخت کجاست ؟ باید بگوییم هیچ تفاوتی در محصولات بوش ساخت آلمان و ساخت ترکیه وجود ندارد . کمپانی اصلی بوش در شهر اشتوتگارت کشور آلمان فعالیت می کند اما ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی های بوش در کمپانی بوش که در ترکیه است ساخته می شود و فقط به این دلیل است که در ترکیه هزینه کارگر و بسیار پایین تر از آلمان خواهد بود و تفاوتی در کیفیت محصولات وجود ندارد .

ساید بای ساید بوش ساخت کجاست ؟

کمپانی بوش در کشور های مختلفی ساخته و روانه بازار می شود . ماشین ظرفشویی ها و ماشین لباسشویی های آن در کشور ترکیه ، ابزار آلات آن در کشور های چین و مالزی و باقی محصولاتش در تمامی شعبات کارخانه های آن در سراسر کشور ساخته می شود .

اما آیا میدانید که ساید بای ساید بوش ساخت کجاست ؟ کمپانی بوش یخچال فریزر های ساید بای ساید خود را در کشور کره تولید و منتاژ می کند و بر تمام مراحل ساخت و تولید آن مهندسین آلمانی بوش نظارت میکنند .

دریل بوش ساخت کجاست ؟

در رابطه با برند بوش سوالاتی چون ابزار بوش ساخت کجاست ؟ ، دریل بوش ساخت کجاست ؟ ، محصولات بوش ساخت کدام کشور است ؟ ، مارک بوش ساخت کجاست ؟ و … از ما پرسیده می شوند که در اینجا پاسخ آن ها را پیدا کرده ایم .

برند بوش ساخت کدام کشور است ؟

به صورت صریح در پاسخ به سوال برند بوش ساخت کدام کشور است باید بیان کنیم که برند بوش متعلق به کشور آلمان می باشد اما در دیگر کشور ها مانند ترکیه هم محصولات خود را تولید میکند .

سوالات متداول

جارو برقی بوش ساخت کجاست ؟
این محصول در ترکیه ساخته می شود یا در آلمان ؟ این سوالیست که ذهن خیلی از افرادی که قصد خرید جاروبرقی های برند بوش را دارند به خود مشغول می کند . اما باید بدانید که جارو برقی های برند بوش مستقیما در کمپانی اصلی بوش که در کشور آلمان است ساخته می شوند .

ماشین ظرفشویی بوش ساخت کجاست ؟
به دلیل وجو یک کمپانی در کشور ترکیه و یکی در کشور آلمان برای همه این پرسش پیش می آید که ماشین ظرفشویی بوش ساخت کجاست ؟ ماشین ظرفشویی های بوش در کمپانی بوش که در ترکیه است ساخته می شود و آن هم به دلیل ارزان تر بودن نیروی کار است .

دریل بوش ساخت کجاست ؟
بوش در ابتدا در کشور آلمان پا به عرصه لوازم برقی گذاشت اما امروزه به دلیل گسترش فعالیتش در بسیاری از کشور ها از سمت برند بوش ساخته و توضیع می شود . ابزار آلات برند بوش مانند دریل بوش معمولا در کشور های مالزی ، چین و آلمان ساخته و به سایر کشور ها فرستاده می شود .

برند بوش چه محصولاتی دارد ؟
بوش در ابتدا محصولات اندکی برای ارائه به بازار داشت اما با گذشت زمان و گسترش کسب و کار خود امروزه از لوازم کوچک تا بزرگ آشپزخانه ، لوازم برقی خانگی و ابزار آلات برقی مانند دریل و … نیز را تولید می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *