نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 12 24 48

اگر قصد خرید سرویس قابلمه KZP کی زد پی را دارید کافیست تا چنددقیقه از وقت خود را برای خواندن این مقاله بگذارید تا از سردرگمی هایی که هنگام مراجعه حضوری به فروشگاه ها می شوید، خلاص شوید و بهترین انتخاب خود را برای خرید قابلمه داشته باشید.

هنگام خرید قابلمه باید به چند نکته توجه کرد تا بتوانید یک سرویس قابلمه متناسب با مصرف خود که عمر مفید بالا و کیفیت عالی داشته باشد را انتخاب کنید. در ادامه نکات بسیار مهم را درخصوص قابلمه کی زد پی را با شما در میان می گذاریم.

کشور سازنده ظروف پخت و پز KZP کی زد پی

سالهای پیش به دلیل نبودن دستگاه های بروز اکثر ظروف بیشتر در کشور چین تولید می شد و از طریق واردات در بازار ایران عرضه می شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته روز دنیا در کشور ایران، اکثر ظروف پخت و پز ساخت کشور ایران هستند. همچنین سرویس قابلمه KZP ساخت کشور ایران بوده و هیچ نمونه تقلبی از این برند عرضه نمی شود. درضمن باید به شما بگوییم که امروزه با وجود دستگاه های مدرن و به روز، کشور سازنده هیچ تاثیری در کیفیت ظروف ندارد.

مواد اولیه به کار رفته در سرویس قابلمه

امروزه مواد اولیه بدنه ظروف پخت و پز به چند دسته از فلزات تقسیم می شوند. از رایج ترین مواد اولیه می توان به چدن، استیل، آلومینیوم، روی (روحی یا رویی)، مس، پیرکس، چوب، چینی، سرامیک و … اشاره کرد.

اکثر سرویس های قابلمه که مناسب جهیزیه و با تعداد های بالا و کاربردی به مشتریان عرضه می شود از جنس آلومینیوم می باشند که پوشش داخلی تفلون یا گرانیت یا … هستند. سرویس قابلمه کی زد پی نیز از جنس بدنه آلومینیومی با پوشش داخلی گرانیت کاملا نچسب و ضدخش بوده و دارای عمر مفید بسیار بالا حتی در استفاده روزمره می باشد. پوشش داخلی این ظروف از جنس گرانیت ضدخش و کاملا نچسب بوده و شرکت تولیدکننده این ظروف را برای مدت 24ماه یا دوسال ضمانت می کند.

خرید از فروشگاه های معتبر

گاها دیده شده که بعضی از فروشگاه ها، از تعداد ظروف موجود در سرویس کم کرده تا قیمت پایینتری را به مشتری ارائه دهند. فروشگاه جهیزان نمایندگی رسمی محصولات کی زد پی KZP به شما پیشنهاد می کند که از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر، این ظروف را با ضمانت اصلی شرکتی تهیه کنید تا در طول استفاده دچار مشکل نشوید.

جهیزان نمایندگی رسمی محصولات کی زد پی KZP در ایران

جهیزان با سابقه بیش از 10 سال در بازار لوازم آشپزخانه، نمایندگی رسمی فروش محصولات کی زد پی KZP در ایران بوده و تمامی محصولات این برند را باضمانت و کیفیت شرکتی عرضه می کند.