نمایش یک نتیجه

نمایش 12 24 48

محصولات راسل در سال 2009 میلادی با پشتوانه ی سالها تجربه در عرصه لوازم خانگی و آشپزخانه به صورت رسمی وارد بازار ایران گردید.

از همان ابتدای امر در ترسیم اهداف اصلی خود که شامل کیفیت بسیار بالا و نوآوری در زمینه محصولات می باشد، توانست به برندی برتر و مطرح در این حوزه تبدیل شود. شایان ذکر است که بسیاری از محصولات این برند توسط کمپانی هایی معتبر با بیش از 30 سال تجربه در امر لوازم خانگی و آشپزخانه تولید گردیده اند.

راسل مصمم است، با انتخاب بهترین ها و استمرار حرکت رو به جلوی خود و ارائه کالاهایی با بالاترین سطح کیفیت و تنوع در طراحی و همچنین قیمتهای کاملا رقابتی در این عرصه، جایگاه خود را پر رنگ نماید و در این مسیر با توجه به نیاز بازار و تقاضای مشتریان، تمرکز خود را بر روی کالاهایی قرار دهد که می توانند در جلب رضایتمندی مصرف کنندگان تاثیرات بسزایی داشته باشند.

از همین رو راسل تمام تلاش خود را معطوف آن کرده است تا ترجیحا محصولاتی را وارد بازار فروش خود نماید که علاوه بر داشتن کیفیتی متمایز و طراحی مدرن، دارای امتیاز مصرف بهینه انرژی نیز باشند تا بدین وسیله علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده ، با صرفه جویی در مصرف انرژی توانسته باشد به تعهدات خود در قبال مسائل زیست محیطی نیز وفادار بماند.