معرفی محصول

معرفی و بررسی محصولات بی وی کی BVK

تعداد کمی از برندهای ساخت لوازم آشپزخانه هستند که کیفیت را فدای قیمت نمیکنند و محصولات خود را باکیفیت و قیمت خوب عرضه میکنند. بی وی کی BVK یکی از این بررندهاست که قصد دارید در جهیزان این برند رو معرفی و بررسی کنیم.

بی وی کی BVK ساخت کجاست؟

کشور مبدا محصولات بی وی کی کشور ایران میباشد که با تکنولوژی و دستگاه های بروز به ساخت محصولات در صنف لوازم آشپزخانه میپردازد. بی وی کی اکثرا محصولات خود که با دستگاه های داخل کشور سازگار باشد را داخل کشور تولید میکند. در این میان تعدادی از محصولات را به دلیل موجود نبودن تکنولوژی و دستگاه ها را از طریق واردات از کشور هایی همچون کشور چین، بفروش میرساند. تعداد اندکی از محصولات مانند سرویس های چینی به صورت همکاری بین کشور ایران و چین یا ترکیه تهیه میشود.

تولیدات بی وی کی BVK شامل چه محصولاتی میباشد؟

از محصولات این برند میتوان به سرویس آشپزخانه جهیزیه، بندرخت، سرویس قابلمه چدن، سرویس چینی، پاسماوری، آبچکان و جاظرفی، جاپیازی، انواع سبد میوه، انواع ظروف پذیرایی چوبی، قاشق و چنگال، ظروف پذیرایی چینی بن چاینا، لوازم دکوری و … اشاره کرد.

چرا محصولات بی وی کی را انتخاب کنیم؟

دلیل اول اینکه بی وی کی به هیچ عنوان در هیچ محصولی کیفیت را فدای قیمت نمیکند. یعنی چی؟ یعنی برای اینکه قیمت محصول رو مناسب کنه به هیچ عنوان از کیفیت محصول کم نمیکنه و همیشه محصولش رو با بالاترین کیفیت و کمترین مشکل عرضه میکنه.

دلیل دوم اینکه کلیه محصولات برند بی وی کی شامل ضمانت یکساله شرکت هستن و بدون هیچ نگرانی از اینکه محصولتون تغییر رنگ یا مشکلاتی از این دست داشته باشه رو ندارید.

بی وی کی BVK رو از کجا بخریم؟

جهیزان نماینده فروش محصولات بی وی کی در ایران هست و کلیه محصولات این برند رو میتونید با قیمت عرضه شده در فروشگاه های بی وی کی تهیه کنید.

برای مشاهده تمامی محصولات بی وی کی BVK کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *